Szczególnie nowo powstałe firmy nie dysponują dużym budżetem. Zakup samochodów dostawczych, które pomogłyby rozwinąć działalność jest poza ich zasięgiem finansowym. W takim wypadku rozwiązaniem problemu może być wzięcie leasingu.

Ciekawą ofertę proponuje bank Pekao i oferta „Leasing na dobry początek”. Pekao leasing daje możliwość leasingowania zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych do 3,5 tony. Warto tutaj zauważyć, że bank jest dostosowany do wymagań klientów. Ta propozycja jest dostępna dla każdego przedsiębiorcy niezależnie od tego, jak długo prowadzi firmę. Każda oferta dobierana jest indywidualnie do potrzeb i możliwości klientów. Pekao Bank leasing ma uproszczoną procedurę, która nie jest czasochłonna. Opłata wstępna wynosi od 4%, a maksymalny wiek pojazdu w chwili zakończenia umowy to 6 lat.

Pekao Bank to nie tylko możliwość leasingowania samochodów, ale również sprzętu medycznego, zarówno do przychodni, a także gabinetów kosmetycznych. W leasing można wziąć zarówno sprzęt diagnostyczny, jak i laboratoryjny czy optyczny. Ta oferta skierowana jest do profesjonalistów. Po skończeniu okresu leasingowania istnieje możliwość wykupienia sprzętu na własność po korzystnej cenie.

Również branża rolnicza może zmagać się z różnymi problemami, gdyż zakup sprzętu, który ułatwiałby i przyspieszał pracę jest horrendalnie drogi. Dlatego Pekao leasing wychodzi również na przeciw potrzeb rolników. Dzięki temu można zdecydować się na leasing operacyjny bądź zwrotny na urządzenia rolnicze i inne specjalistyczne urządzenia.18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.