Na rynku jest tak duża konkurencja niemal w każdym sektorze gospodarczym, że aby dotrzeć do klientów, oferowana usługa musi być niezwykle korzystna. Szczególnie małe firmy na początku swojej działalności nie posiadają środków płynnych, które pozwoliłyby na zakup pojazdów i sprzętu, które pomogłyby rozwinąć działalność.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Bank Millenium i jego oferta leasingu zarówno operacyjnego, jak i finansowego. Posiada ona wiele zalet, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Raty leasingowe oraz opłata leasingowa można wpisać w koszty uzyskania przychodu, wybierając leasing operacyjny. Natomiast decydując się na leasing finansowy, odsetki i prowizje wpisuje się w koszty prowadzonej działalności. Niewątpliwą zaletą jest finansowanie podatku VAT, za pomocą rat leasingowych. Zatem nie trzeba posiadać gotówki.

Również na uwagę zasługuje atrakcyjny pakiet ubezpieczeniowy oraz możliwość płacenia podatku od środków transportu, który może być płacony w ratach. Bank daje możliwość wyboru zarówno stałej raty, jak i zależnej od WIBORU. To także możliwość decydowania o okresie leasingu. Wysokość opłaty wstępnej, dostosowana jest do możliwości klienta.

Można również skorzystać z leasingu nieruchomości, pozwala to na wykupienie wynajmowanego lokalu na własność. Przy czym rata będzie na pewno niższa niż opłata wynajmu i czynszu. Minusem tej oferty są formalności, które są stosunkowo czasochłonne, jednak na każdym etapie pomocą służy wykwalifikowany doradca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.