Leasing ING to oferta dedykowana do wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią najlepsze oferty. Daje możliwość finansowania zakupu zarówno pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych, maszyn i urządzeń rolniczych. Mogą one być zarówno nowe, jak i używane, a także niezbędne do prowadzenia działalności gospodarczej. Na uwagę zasługuje również możliwość złożenia wniosku przez internet, co pozwala na znaczną oszczędność czasu. Wstępną decyzję otrzymuje się niemal natychmiast.

Każdy klient ma dostęp do swojego konta, gdzie znajdują się informacje o umowach, polisach, a także fakturach elektronicznych. Bank daje możliwość wykupienia atrakcyjnego pakietu ubezpieczeń. Likwidacja szkód jest również bezpłatna. Leasing w banku ING może być zarówno w walucie złotego jak i euro. W przypadku wyboru euro istnieje możliwość dofinansowania z Europejskiego Banku Inwestycyjnego.

Opłata początkowa wynosi 0 zł, tak samo jak opłata za opracowanie wniosku. ING wymaga posiadania produktów bankowych w postaci konta, na które wpływają wynagrodzenia. W koszcie leasingowej raty miesięcznej znajduje się także obowiązkowe ubezpieczenie OC, a także AC. Oczywiście wysokość opłat jest uzależniona od wartości końcowej, a rata zależy od zmiennej stopy oprocentowania WIBOR. ING leasing daje możliwość wykupu innej formy ubezpieczenia, na własny rachunek. Natomiast wtedy musi to być pełny zakres ubezpieczeń zarówno AC jak i KR. ING Leasing Polska to oferta skierowana na ogół do dużych i średnich przedsiębiorstw, dzięki temu można zdecydować się zarówno na leasing finansowy, jak i operacyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.