Alior Bank w swojej ofercie ma zarówno leasing operacyjny, jak i finansowy, które dedykowane są zarówno do nowych przedsiębiorstw, jak i tych, które mają wieloletnie doświadczenie na rynku. Dotyczy to zarówno samochodów używanych, jak i nowych oraz sprzętu medycznego czy rolniczego. Wszystkie formalności nie są czasochłonne, a decyzja o leasingu może być przyznana nawet w ciągu jednego dnia.

Aby móc starać się o leasing, trzeba być klientem banku i posiadać w nim konto, gdzie wpływają dochody, gdyż to właśnie na tej podstawie, bank podejmuje decyzje o przyznaniu leasingu oraz opłatach wstępnych. Maksymalny okres leasingowania wynosi 5 lat, a wiek pojazdu czy sprzętu po skończonym leasingu nie może być wyższy niż 8 lat. To sprawia, że decydując się na samochód używany nie może być on starszy niż 3 lata.

Opłata wstępna wynosi od 0 do 45%. Alior Bank daje możliwość wykupu pakietu ubezpieczeń, w stosunkowo niskiej cenie. Do dyspozycji klientów jest pracownik, który pomoże wybrać najlepszą ofertę oraz odpowie na każde pytanie i doradzi. Na uwagę zasługuje również umowa, która napisana jest bardzo prostym językiem. Do dyspozycji klienta 24 godziny/dobę, 7 dni w tygodniu, jest panel klienta, gdzie znajdują się wszystkie informacje dotyczące terminu spłat, jak i harmonogramu spłat. Po skończonym leasingu bank daje możliwość wykupienia pojazdów czy też sprzętu po konkurencyjnej cenie. W tej ofercie brak jest ukrytych kosztów czy też dodatkowych prowizji, gdyż można zdecydować się na stałą ratę, niezależną od WIBORU.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.